Ella Salon Piękności

Oferta

Jeśli przerażają Cię te wszystkie straszne nazwy i zupełnie nie wiesz, co wybrać - nie przejmuj się. Bezpłatnie przeprowadzimy z Tobą konsultacje i bez żadnych opłat doradzimy, co w Twoim przypadku da najlepsze efekty.

Nie bój się zapytać!

Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem lasera E-light IPL+RF

Dysponujemy laserem E-light IPL+RF najnowszej generacji. Jego podstawowe zalety to:

Podstawowe zabiegi możliwe do przeprowadzenia z jego wykorzystaniem to między innymi:

Usługi kosmetyczne

Współpraca z Instytutem Medycyny Estetycznej i Centrum Leczenia Bólu w Białymstoku

Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z Instytutem Medycyny Estetycznej i Centrum Leczenia Bólu w Białymstoku. Organizujemy wyjazdy z bezpłatnym dojazdem w obie strony we wcześniej uzgodnionych terminach. Wspólnie z Instytutem proponujemy profesjonalne i bardzo skuteczne zabiegi takie, jak m.in.:

Przypominamy również, że konsultacje związane z oferowanymi przez nas zabiegami są u nas bezpłatne. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub po prostu nie wiesz, czy któryś z zabiegów będzie dla Ciebie dobry - uzgodnij z nami drogą telefoniczną termin konsultacji w salonie. W czasie spotkania doradzimy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kosmetyki

Posiadamy w sprzedaży kosmetyki naszej własnej marki, które zostały wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych surowców sprowadzanych z całego świata. Kosmetyki oparte są o substancje naturalne, bez składników kontrowersyjnych jak parabeny, pochodne formaldehydu, pochodne ropy naftowej (m.in. wazelina, parafina), PEG-i, silikony czy sztuczne barwniki.

Zamiast nich znajdziesz bogactwo naturalnych olejów, maseł i wyciągów, roślinne zamienniki silikonów czy łagodne konserwanty. Surowce te pochodzą od uznanych dostawców: francuskich, amerykańskich, japońskich, hiszpańskich, włoskich, niemieckich i szwajcarskich. Duża ich część posiada certyfikaty ekologiczne.

Jednocześnie kosmetyki te zawierają najnowsze osiągnięcia kosmetologii w wysokich stężeniach - wszystkie surowce aktywne stosowane są w ilościach zalecanych, te o najwyższych stężeniach oznaczone są symbolami HIGH oraz MAX (maksymalne zalecane stężenie). Dzięki takiemu podejściu łączymy łagodność natury ze skutecznością nauki - możesz się o tym przekonać na własnej skórze.

Bezpieczne zabiegi przeciwrozstępowe w trakcie i po ciąży

Często mówi się o tym, że w czasie ciąży nie powinno się ze sobą absolutnie nic robić. Nic bardziej mylnego. Istnieje zestaw bezpiecznych dla Ciebie i Twojego Maleństwa zabiegów pielęgnacyjnych, które już w trakcie ciąży działają profilaktycznie przeciwrozstępowo. Ponadto jest bardzo wiele zabiegów, które mogą być bezpiecznie wykonywane już po ciąży, tak, aby pomóc Ci sprawnie wrócić do Twojego pierwotnego wyglądu.

Możemy w bezpieczny sposób pomóc Ci lepiej zapanować nad destrukcyjnymi dla Twojej skóry efektami ciąży już od jej najwcześniejszych momentów. Bez żadnych zagrożeń i efektów ubocznych.

Wykorzystujemy pliki cookies do anonimowych statystyk odwiedzin naszego serwisu zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj ten komunikat